High Line Park (4th Haven): Difference between revisions

GukkyGukz (talk | contribs)
No edit summary
GukkyGukz (talk | contribs)
Line 15: Line 15:
|IDA-Museum / 8th Street Exit
|IDA-Museum / 8th Street Exit
|[[File:BERT.png|102x102px]] IDA-Museum
|[[File:BERT.png|102x102px]] IDA-Museum
[[File:Metro4.png|alt=|20x20px]]Museum
|Internal Defence Agency
|Internal Defence Agency
|-
|-
|7th Street Exit
|7th Street Exit
|[[File:TramT.png|20x20px]] Museum (6th Street)
|[[File:TramT.png|20x20px]] Museum (6th Street)
|
|Parliament Tower
 
Museum / National Art Gallery
|-
|-
|Overhead Warehouse Waypoint
|Overhead Warehouse Waypoint
|
|[[File:Metro4.png|alt=|20x20px]]Government District
|Overhead Warehouse  
|Overhead Warehouse  
|-
|-
|5th Street Exit
|5th Street Exit
|[[File:BERT.png|102x102px]] Supreme Court
|[[File:BERT.png|102x102px]] Supreme Court
|
|Supreme Court
|-
|-
|Democratic People's Party Building Sideline
|Democratic People's Party Building Sideline
|
|[[File:Metro2.png|20x20px]]Stalingrad
 
[[File:TramT.png|20x20px]]Stalingrad
|Democratic People's Party Building
|Democratic People's Party Building
|-
|-
|Stalingrad Exit
|Stalingrad Exit /
Stalingrad Sideline
|[[File:Metro2.png|20x20px]]Stalingrad
|[[File:Metro2.png|20x20px]]Stalingrad
[[File:TramT.png|20x20px]]Stalingrad
[[File:TramT.png|20x20px]]Stalingrad
|Stalingrad carpark
|Stalingrad carpark
Liberty Apartments
Liberty Apartments
|-
|↓ To Liberty, City Hall
|[[File:Metro2.png|20x20px]]Liberty, City Hall
|City Hall
|}
|}


== History ==
== History ==
[[Category:4th Haven]]
[[Category:4th Haven]]