Parliament of WolvHaven/List of Members: Difference between revisions

Hinwapoon (talk | contribs)
mNo edit summary
Hinwapoon (talk | contribs)
Line 408: Line 408:
|-
|-
| _ezzo || || || {{Parties/FWH}} || FWH List #5
| _ezzo || || || {{Parties/FWH}} || FWH List #5
|-
| colspan="5" | '''Opposition Members'''
|-
|-
| GukkyGukz || || Leader of the Opposition || {{Parties/WAP}} || WAP List #1
| GukkyGukz || || Leader of the Opposition || {{Parties/WAP}} || WAP List #1