Parliament of WolvHaven/List of Members: Difference between revisions
mNo edit summary |
|||
| Line 408: | Line 408: | ||
|- | |- | ||
| _ezzo || || || {{Parties/FWH}} || FWH List #5 | | _ezzo || || || {{Parties/FWH}} || FWH List #5 | ||
|- | |||
| colspan="5" | '''Opposition Members''' | |||
|- | |- | ||
| GukkyGukz || || Leader of the Opposition || {{Parties/WAP}} || WAP List #1 | | GukkyGukz || || Leader of the Opposition || {{Parties/WAP}} || WAP List #1 | ||