Lemall: Difference between revisions

A Crêperie is now open in the Turquoise Zone extension!
No edit summary
Line 249: Line 249:
|La Crêperie
|La Crêperie
|F&B
|F&B
|<small>Opened 08/04/2023</small>|-
|<small>Opened 08/04/2023</small>
|-
|#TX-G-02 || CraftMart || Convenience Store
|#TX-G-02 || CraftMart || Convenience Store
|<small>Opened 01/01/2023</small>
|<small>Opened 01/01/2023</small>