Staffs of WolvHaven: Difference between revisions
m 1 revision imported |
mNo edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|{{Ranks/Owner}} || SilverWolv || || Singapore || UTC+8 | |{{Ranks/Owner}} || SilverWolv || || Singapore || UTC+8 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Owner}} || | |{{Ranks/Owner}} || nixholas || DEVCOM || Singapore || UTC+8 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Owner}} || | |{{Ranks/Owner}} || MattyMev || || United States of America || UTC-5 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/PSO}}<br>(Operations) || mopsistudios || || United States of America || UTC-5 | |{{Ranks/PSO}}<br>(Operations) || mopsistudios || || United States of America || UTC-5 | ||
| Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Admin}} || Carew || DEVCOM || United States of America || UTC-5 | |{{Ranks/Admin}} || Carew || DEVCOM || United States of America || UTC-5 | ||
|- | |||
|{{Ranks/Admin}} {{Ranks/Dev}} || Axton || DEVCOM || Thailand || UTC+7 | |||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Admin}} || quarxilon || MIA || Malaysia || UTC+8 | |{{Ranks/Admin}} || quarxilon || MIA || Malaysia || UTC+8 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/ | |{{Ranks/SysAdmin}} {{Ranks/Helper}} || Underscore11 || DEVCOM || Canada || UTC-8 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/SrMod}} || BargainBinAdmin || MIND || Canada || UTC-8 | |{{Ranks/SrMod}} || BargainBinAdmin || MIND || Canada || UTC-8 | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
|{{Ranks/Helper}} || MatthieuTofu || CARD || Hong Kong || UTC+8 | |{{Ranks/Helper}} || MatthieuTofu || CARD || Hong Kong || UTC+8 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Helper}} || sambrose || MIA || Germany || UTC+1 | |{{Ranks/Helper}} || sambrose || MIA & CARD || Germany || UTC+1 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Helper}} || Tony515 || MIA || United States of America || UTC-5 | |{{Ranks/Helper}} || Tony515 || MIA || United States of America || UTC-5 | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|{{Ranks/Helper}} || VincentLUMCFan || MIND || Malaysia || UTC+8 | |{{Ranks/Helper}} || VincentLUMCFan || MIND || Malaysia || UTC+8 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Helper}} || agaho || CARD || United States of America || UTC- | |{{Ranks/Helper}} || agaho || CARD || United States of America || UTC-5 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Helper}} || | |{{Ranks/Helper}} || Mattia_Sbinotto || CARD || Italy || UTC+1 | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Helper}} || _aezo || MCFA || United Arab Emirates || UTC+4 | |{{Ranks/Helper}} || _aezo || MCFA || United Arab Emirates || UTC+4 | ||
|- | |||
|{{Ranks/Helper}} || Perfecttrains || MIA || United Kingdom || UTC±0 | |||
|- | |||
|{{Ranks/Helper}} || Wilhelm59 || MCFA || ? || UTC+? | |||
|} | |} | ||
{{WolvHavenGovNavbox}} | {{WolvHavenGovNavbox}} | ||