Staffs of WolvHaven: Difference between revisions

Hinwapoon (talk | contribs)
m 1 revision imported
Hinwapoon (talk | contribs)
mNo edit summary
Line 16: Line 16:
|{{Ranks/Owner}} || SilverWolv ||  || Singapore || UTC+8
|{{Ranks/Owner}} || SilverWolv ||  || Singapore || UTC+8
|-
|-
|{{Ranks/Owner}} || Endermat96 || || United States of America <br> Poland || UTC-5 <br> UTC+1
|{{Ranks/Owner}} || nixholas || DEVCOM || Singapore || UTC+8
|-
|-
|{{Ranks/Owner}} || nixholas || DEVCOM || Singapore || UTC+8
|{{Ranks/Owner}} || MattyMev || || United States of America  || UTC-5
|-
|-
|{{Ranks/PSO}}<br>(Operations) || mopsistudios || || United States of America || UTC-5
|{{Ranks/PSO}}<br>(Operations) || mopsistudios || || United States of America || UTC-5
Line 25: Line 25:
|-
|-
|{{Ranks/Admin}} || Carew || DEVCOM || United States of America || UTC-5  
|{{Ranks/Admin}} || Carew || DEVCOM || United States of America || UTC-5  
|-
|{{Ranks/Admin}} {{Ranks/Dev}} || Axton || DEVCOM || Thailand || UTC+7
|-
|-
|{{Ranks/Admin}} || quarxilon || MIA || Malaysia || UTC+8  
|{{Ranks/Admin}} || quarxilon || MIA || Malaysia || UTC+8  
|-
|-
|{{Ranks/Dev}} || Axton || DEVCOM || Thailand || UTC+7
|{{Ranks/SysAdmin}} {{Ranks/Helper}} || Underscore11 || DEVCOM || Canada || UTC-8
|-
|{{Ranks/SysAdmin}} || Underscore11 || DEVCOM || Canada || UTC-8
|-
|-
|{{Ranks/SrMod}} || BargainBinAdmin || MIND || Canada || UTC-8
|{{Ranks/SrMod}} || BargainBinAdmin || MIND || Canada || UTC-8
Line 40: Line 40:
|{{Ranks/Helper}} || MatthieuTofu || CARD || Hong Kong || UTC+8
|{{Ranks/Helper}} || MatthieuTofu || CARD || Hong Kong || UTC+8
|-
|-
|{{Ranks/Helper}} || sambrose || MIA || Germany || UTC+1
|{{Ranks/Helper}} || sambrose || MIA & CARD || Germany || UTC+1
|-
|-
|{{Ranks/Helper}} || Tony515 || MIA || United States of America || UTC-5
|{{Ranks/Helper}} || Tony515 || MIA || United States of America || UTC-5
Line 46: Line 46:
|{{Ranks/Helper}} || VincentLUMCFan || MIND || Malaysia || UTC+8
|{{Ranks/Helper}} || VincentLUMCFan || MIND || Malaysia || UTC+8
|-
|-
|{{Ranks/Helper}} || agaho || CARD || United States of America || UTC-?
|{{Ranks/Helper}} || agaho || CARD || United States of America || UTC-5
|-
|-
|{{Ranks/Helper}} || PLaNKTheNoOB || CARD || Italy || UTC+1
|{{Ranks/Helper}} || Mattia_Sbinotto || CARD || Italy || UTC+1
|-
|-
|{{Ranks/Helper}} || _aezo || MCFA || United Arab Emirates || UTC+4
|{{Ranks/Helper}} || _aezo || MCFA || United Arab Emirates || UTC+4
|-
|{{Ranks/Helper}} || Perfecttrains || MIA || United Kingdom || UTC±0
|-
|{{Ranks/Helper}} || Wilhelm59 || MCFA || ? || UTC+?
|}
|}


{{WolvHavenGovNavbox}}
{{WolvHavenGovNavbox}}