ConnectCentral: Difference between revisions
MatthieuTofu (talk | contribs) No edit summary |
MatthieuTofu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
| data5 = 5 ({{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}} {{ColorBox|Orange|'''B'''|white|border=white}} {{ColorBox|Cyan|'''D'''|white|border=white}} {{ColorBox|DarkBlue|'''E'''|white|border=white}} {{ColorBox|Grey|'''U'''|white|border=white}}, formerly {{ColorBox|DarkGreen|'''C'''|white|border=white}}) | | data5 = 5 ({{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}} {{ColorBox|Orange|'''B'''|white|border=white}} {{ColorBox|Cyan|'''D'''|white|border=white}} {{ColorBox|DarkBlue|'''E'''|white|border=white}} {{ColorBox|Grey|'''U'''|white|border=white}}, formerly {{ColorBox|DarkGreen|'''C'''|white|border=white}}) | ||
| label8 = Number of Stations: | | label8 = Number of Stations: | ||
| data8 = | | data8 = 33 | ||
| header21 = System Map | | header21 = System Map | ||
| data22 = [[File:ConnectCentralRealMap.png|200px]] | | data22 = [[File:ConnectCentralRealMap.png|200px]] | ||
| Line 173: | Line 173: | ||
|Gospley | |Gospley | ||
|Gospley Central | |Gospley Central | ||
| | |{{ColorBox|#5D99D5|'''NW'''|white|border=#5D99D5}}{{ColorBox|#F6C400|'''CP'''|black|border=#F6C400}}{{ColorBox|#F07B35|'''IS'''|white|border=#F07B35}}{{ColorBox|#C26489|'''NC'''|white|border=#C26489}} | ||
|Under Construction | |Under Construction | ||
|- | |- | ||
| Line 203: | Line 203: | ||
|New Oak | |New Oak | ||
|New Oak Riverpark | |New Oak Riverpark | ||
| | |''At New Oak Station {{ColorBox|#5D99D5|'''NW'''|white|border=#5D99D5}}{{ColorBox|#C26489|'''NC'''|white|border=#C26489}}''{{ColorBox|Green|'''New Oak Tram'''|white|border=white}} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|New Oak | |New Oak | ||
|North New Oak | |North New Oak | ||
| | |{{ColorBox|Green|'''New Oak Tram'''|white|border=white}} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 235: | Line 235: | ||
|Palm Ridge | |Palm Ridge | ||
|Mainline | |Mainline | ||
| | |{{ColorBox|#5D99D5|'''NW'''|white|border=#5D99D5}}{{ColorBox|#F07B35|'''IS'''|white|border=#F07B35}}{{ColorBox|#C26489|'''NC'''|white|border=#C26489}}{{ColorBox|Green|'''COACH to Cranbrook'''|white|border=white}} | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 256: | Line 256: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |- | ||
|Palm Ridge | |Palm Ridge | ||
| Line 262: | Line 263: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Ember Coast | |||
|Mainline | |||
|{{ColorBox|#F07B35|'''IS'''|white|border=#F07B35}} | |||
|Under Construction | |||
|} | |} | ||