List of cities in Calidia: Difference between revisions

mNo edit summary
mNo edit summary
Line 153: Line 153:
| -
| -
|5433 76 -12758
|5433 76 -12758
| -
|-
|Newgate city
|The_0ofinator
|NotPlzPr0
|4686 70 -1477
| -
| -
|-
|-