NewsNet WH: Difference between revisions
MatthieuTofu (talk | contribs) |
MatthieuTofu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 322: | Line 322: | ||
|<small>2m41s</small> | |<small>2m41s</small> | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=7wOxBXGNMYY <small>Click here</small>] | |[https://www.youtube.com/watch?v=7wOxBXGNMYY <small>Click here</small>] | ||
|- | |||
|<small>31/01/2022</small> | |||
|<small>[Jan 2022] Newsroom WolvHaven</small> | |||
|<small>Newsroom WolvHaven</small> | |||
|<small>MatthieuTofu</small> | |||
|<small>-</small> | |||
|<small>8m28s</small> | |||
|<small>[https://www.youtube.com/watch?v=rKdk6Ly7hv4 Click here]</small> | |||
|} | |} | ||
| Line 357: | Line 365: | ||
| rowspan="3" |Host of Newsroom WolvHaven | | rowspan="3" |Host of Newsroom WolvHaven | ||
|<small>Newsroom WolvHaven</small> | |<small>Newsroom WolvHaven</small> | ||
<small>''(Jan 2020-Aug 2020, Nov 2020-Jan 2021, Mar 2021, Jun 2021-Aug 2021)''</small> | <small>''(Jan 2020-Aug 2020, Nov 2020-Jan 2021, Mar 2021, Jun 2021-Aug 2021, Jan 2022)''</small> | ||
|- | |- | ||
|<small>Retro 2020</small> | |<small>Retro 2020</small> | ||