List of cities in Calidia: Difference between revisions

No edit summary
m List: Northlands City Addition
Line 165: Line 165:
|NotPlzPr0
|NotPlzPr0
|4686 70 -1477
|4686 70 -1477
| -
|-
|Northlands City
|PanmureMod70
| -
|6059 64 -1852
| -
| -
|-
|-