ConnectCentral: Difference between revisions

Lines: update and correct info
Line 12: Line 12:
| data5 = 5 ({{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}} {{ColorBox|Orange|'''B'''|white|border=white}} {{ColorBox|Cyan|'''D'''|white|border=white}} {{ColorBox|DarkBlue|'''E'''|white|border=white}} {{ColorBox|Grey|'''U'''|white|border=white}}, formerly {{ColorBox|DarkGreen|'''C'''|white|border=white}})  
| data5 = 5 ({{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}} {{ColorBox|Orange|'''B'''|white|border=white}} {{ColorBox|Cyan|'''D'''|white|border=white}} {{ColorBox|DarkBlue|'''E'''|white|border=white}} {{ColorBox|Grey|'''U'''|white|border=white}}, formerly {{ColorBox|DarkGreen|'''C'''|white|border=white}})  
| label8 = Number of Stations:
| label8 = Number of Stations:
| data8 = 33
| data8 = 31
| header21 = System Map
| header21 = System Map
| data22 = [[File:ConnectCentralRealMap.png|200px]] ‎
| data22 = [[File:ConnectCentralRealMap.png|200px]] ‎
Line 86: Line 86:
|ConnectCentral Arena
|ConnectCentral Arena
|
|
|
|ConnectCentral Arena
|-
|-
|Dalesburg
|Dalesburg
|Super Speedway
|Super Speedway
|
|
|
|Dalesburg Speedway
|-
|-
|Gardellia Central City
|Gardellia Central City
|lecity2
|lecity2
|
|
|
|lecity2 Mall
|-
|-
|}
|}
Line 112: Line 112:
|Canal
|Canal
|{{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}}
|{{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}}
|
|Paillade Stadium
|-
|-
|Castelnau Le Lez
|Castelnau Le Lez
Line 126: Line 126:
|Dalesburg
|Dalesburg
|Train Station
|Train Station
|
|{{ColorBox|#CC072F|'''NE'''|white|border=#CC072F}}
|
|
|-
|-
Line 154: Line 154:
|Maguelones
|Maguelones
|{{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}}{{ColorBox|Grey|'''U'''|white|border=white}}{{ColorBox|#CC072F|'''NE'''|white|border=#CC072F}}{{ColorBox|#5D99D5|'''NW'''|white|border=#5D99D5}}{{ColorBox|#F6C400|'''CP'''|black|border=#F6C400}}{{ColorBox|#F07B35|'''IS'''|white|border=#F07B35}}{{ColorBox|#C26489|'''NC'''|white|border=#C26489}}
|{{ColorBox|Red|'''A'''|white|border=white}}{{ColorBox|Grey|'''U'''|white|border=white}}{{ColorBox|#CC072F|'''NE'''|white|border=#CC072F}}{{ColorBox|#5D99D5|'''NW'''|white|border=#5D99D5}}{{ColorBox|#F6C400|'''CP'''|black|border=#F6C400}}{{ColorBox|#F07B35|'''IS'''|white|border=#F07B35}}{{ColorBox|#C26489|'''NC'''|white|border=#C26489}}
|
|-
|Castelnau Le Lez
|Luynes
|
|
|
|-
|-
Line 164: Line 159:
|Beaulieu
|Beaulieu
|
|
|
|Beaulieu Peak
|-
|-
|Castelnau Le Lez
|Castelnau Le Lez