WolvHaven City: Difference between revisions
m 1 revision imported |
MatthieuTofu (talk | contribs) |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
| VincentLUMCFan<br>([[United WolvHaven|UWH]]) || B0wlingf0rs0up<br>([[Citizens for Democracy|CFD]]) | | VincentLUMCFan<br>([[United WolvHaven|UWH]]) || B0wlingf0rs0up<br>([[Citizens for Democracy|CFD]]) | ||
|- | |||
! colspan="12" |Geographical Constituencies Abolished | |||
|} | |} | ||