NewsNet WH: Difference between revisions

No edit summary
Line 295: Line 295:
|<small>27m13s</small>
|<small>27m13s</small>
|<small>[https://www.youtube.com/watch?v=bDzb3u2t9RQ Click Here]</small>
|<small>[https://www.youtube.com/watch?v=bDzb3u2t9RQ Click Here]</small>
|-
|<small>30/09/2021</small>
|<small>[Sep 2021] Newsroom WolvHaven</small>
|<small>Newsroom WolvHaven</small>
|<small>Perfecttrains</small>
|<small>-</small>
|<small>2m41s</small>
|[https://www.youtube.com/watch?v=7wOxBXGNMYY <small>Click here</small>]
|}
|}


Line 354: Line 362:
|Host of Newsroom WolvHaven
|Host of Newsroom WolvHaven
|<small>Newsroom WolvHaven</small>
|<small>Newsroom WolvHaven</small>
<small>''(Sep 2020-Oct 2020, Feb 2021-May 2021)''</small>
<small>''(Sep 2020-Oct 2020, Feb 2021-May 2021, Sep 2021)''</small>


<small>Retro 2020</small>
<small>Retro 2020</small>