Parliament of WolvHaven/List of Members: Difference between revisions

Hinwapoon (talk | contribs)
Line 47: Line 47:
|-
|-
| VincentLUMCFan || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} ||
| VincentLUMCFan || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} ||
|-
| Mattia_Sbinotto || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} ||
|-
|-
| Perfecttrains || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} ||
| Perfecttrains || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} ||
Line 61: Line 59:
|-
|-
| agaho || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || Demoted on 4 April 2022
| agaho || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || Demoted on 4 April 2022
|-
| Mattia_Sbinotto || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || Resigned on 30 April 2022
|}
|}