Parliament of WolvHaven/List of Members: Difference between revisions
MatthieuTofu (talk | contribs) |
|||
| Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| VincentLUMCFan || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || | | VincentLUMCFan || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || | ||
|- | |- | ||
| Perfecttrains || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || | | Perfecttrains || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || | ||
| Line 61: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
| agaho || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || Demoted on 4 April 2022 | | agaho || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || Demoted on 4 April 2022 | ||
|- | |||
| Mattia_Sbinotto || || {{Ranks/Helper}} || {{Parties/IP}} || Resigned on 30 April 2022 | |||
|} | |} | ||