Staff: Difference between revisions
MatthieuTofu (talk | contribs) |
MatthieuTofu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
| [[File:GukkyGuk.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| [[User:GukkyGukz|GukkyGukz]] || MIND || Taiwan || UTC+8 | | [[File:GukkyGuk.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| [[User:GukkyGukz|GukkyGukz]] || MIND || Taiwan || UTC+8 | ||
|<small>English, Mandarin, some Japanese</small> | |<small>English, Mandarin, some Japanese</small> | ||
|- | |||
|{{Ranks/Helper}} | |||
| [[File:GravityDuke.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| GravityDuke || - || Australia || UTC+11 | |||
|<small>English, Spanish</small> | |||
|} | |} | ||
{{WolvHavenGovNavbox}} | {{WolvHavenGovNavbox}} | ||