Sandridge Holdings: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 293: | Line 293: | ||
|{{ColorBox|red|31st|white}} | |{{ColorBox|red|31st|white}} | ||
|Exchange Place, New Wolfminster | |Exchange Place, New Wolfminster | ||
|Standard | |||
|Open | |||
|- | |||
|{{ColorBox|red|32nd|white}} | |||
|Metrotown City, Brookedge, New Wolfminster | |||
|Standard | |Standard | ||
|Open | |Open | ||
|} | |} | ||