Sandridge Holdings: Difference between revisions

Hinwapoon (talk | contribs)
No edit summary
Hinwapoon (talk | contribs)
No edit summary
 
Line 293: Line 293:
|{{ColorBox|red|31st|white}}
|{{ColorBox|red|31st|white}}
|Exchange Place, New Wolfminster
|Exchange Place, New Wolfminster
|Standard
|Open
|-
|{{ColorBox|red|32nd|white}}
|Metrotown City, Brookedge, New Wolfminster
|Standard
|Standard
|Open
|Open
|}
|}