Staffs of WolvHaven: Difference between revisions

No edit summary
Line 29: Line 29:
|-
|-
|{{Ranks/Admin}} {{Ranks/Dev}}  
|{{Ranks/Admin}} {{Ranks/Dev}}  
|[[File:Axton.png|center|frameless]]|| Axton || DEVCOM || Thailand || UTC+7
|[[File:Axton.png|alt=|center|frameless|50x50px]]
| Axton || DEVCOM || Thailand || UTC+7
|-
|-
|{{Ranks/Admin}}  
|{{Ranks/Admin}}  
Line 35: Line 36:
|-
|-
|{{Ranks/Admin}}  
|{{Ranks/Admin}}  
|[[File:Underscore11.png|frameless|100x100px|link=Special:FilePath/Underscore11.png]]|| Underscore11 || DEVCOM || Canada || UTC-8
|[[File:Underscore11.png|link=Special:FilePath/Underscore11.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| Underscore11 || DEVCOM || Canada || UTC-8
|-
|-
|{{Ranks/SrMod}}  
|{{Ranks/SrMod}}  
Line 68: Line 69:
|-
|-
|{{Ranks/Helper}}  
|{{Ranks/Helper}}  
| || Wilhelm59 || MCFA || France || UTC+2
| [[File:Wilhelm59_Face.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| Wilhelm59 || MCFA || France || UTC+2
|-
|-
|{{Ranks/Helper}}  
|{{Ranks/Helper}}  
| || mopsistudios || || United States of America || UTC-5
| [[File:Mopsistudios.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| mopsistudios || || United States of America || UTC-5
|-
|-
|{{Ranks/Helper}}  
|{{Ranks/Helper}}
| || MattySlav || || United States of America  || UTC-5
| [[File:GukkyGuk.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| GukkyGukz || MIND || Taiwan || UTC+8
|-
|{{Ranks/Helper}}
| || GukkyGukz || MIND || Taiwan || UTC+8
|}
|}


{{WolvHavenGovNavbox}}
{{WolvHavenGovNavbox}}