Staff: Difference between revisions
MatthieuTofu (talk | contribs) No edit summary |
MatthieuTofu (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
|[[File:Baymax1020.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| [[User:BargainBinAdmin|BargainBinAdmin]] || MIND || Canada || UTC-8 | |[[File:Baymax1020.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| [[User:BargainBinAdmin|BargainBinAdmin]] || MIND || Canada || UTC-8 | ||
|<small>English, Cantonese</small> | |<small>English, Cantonese</small> | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Mod}} | |{{Ranks/Mod}} | ||
| Line 130: | Line 126: | ||
|<small>German, English, French</small> | |<small>German, English, French</small> | ||
|- | |- | ||
|{{Ranks/ | |{{Ranks/Mod}} | ||
|[[File:MatthieuTofu.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| [[User:MatthieuTofu|MatthieuTofu]] || CARD || United Kingdom || UTC±0 | |[[File:MatthieuTofu.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| [[User:MatthieuTofu|MatthieuTofu]] || CARD || United Kingdom || UTC±0 | ||
|<small>English,</small> <small>French</small><small>,</small> <small>s</small><small>ome Mandarin</small><small>,</small> <small>s</small><small>ome Spanish</small> | |<small>English,</small> <small>French</small><small>,</small> <small>s</small><small>ome Mandarin</small><small>,</small> <small>s</small><small>ome Spanish</small> | ||
|- | |||
|{{Ranks/Helper}} | |||
|[[File:CM_Raiders.png|alt=|center|frameless|50x50px]]||[[User:CM Raiders|CM_Raiders]]|| MIA || Australia || UTC+10/11 | |||
|<small>English, some French, some Mandarin</small> | |||
|- | |- | ||
|{{Ranks/Helper}} | |{{Ranks/Helper}} | ||