Staffs of WolvHaven: Difference between revisions

added history 2012-2014
Line 78: Line 78:
|{{Ranks/Helper}}  
|{{Ranks/Helper}}  
|[[File:VincentLUMCFan.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| VincentLUMCFan || MIND || Malaysia || UTC+8
|[[File:VincentLUMCFan.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| VincentLUMCFan || MIND || Malaysia || UTC+8
|-
|{{Ranks/Helper}}
|[[File:Agaho.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| agaho || CARD || United States of America || UTC-5
|-
|-
|{{Ranks/Helper}}  
|{{Ranks/Helper}}  
Line 90: Line 87:
|{{Ranks/Helper}}  
|{{Ranks/Helper}}  
| [[File:Wilhelm59_Face.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| Wilhelm59 || MCFA || France || UTC+2
| [[File:Wilhelm59_Face.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| Wilhelm59 || MCFA || France || UTC+2
|-
|{{Ranks/Helper}}
| [[File:Mopsistudios.png|alt=|center|frameless|50x50px]]|| mopsistudios || || United States of America || UTC-5
|-
|-
|{{Ranks/Helper}}
|{{Ranks/Helper}}